РАБОТА В БОУЕН ЦЕНТЪР

Кандидатствайте за работа при нас - в Боуен Център - София. Станете част от екипа ни, като: Рецепционист, Боуен терапевт или Психотерапевт!

Боуен Център - София

Искате да станете част от млад и амбициозен екип. Заповядайте в модерната обстановка на съвременното ни студио за лечение и релакс от ново поколение. Присъединете се към нас, за да помогнем заедно с най-добрите ни специалисти по Боуен терапия и Позитивна психология, на хората търсещи различното лечение. Заедно можем да надградим приветливата среда, в която грижата за здравето е работа и удоволствие, както за екипа ни, така и за всички наши пациенти.

Боуен Център - СофияРЕЦЕПЦИОНИСТ/КА

Изисквания:

Кандидатите трябва да притежават умение за работа с клиенти (мотивираност, енергичност, позитивно и учтиво отношение към клиентите), представителен външен вид;
• Комуникативни умения и умения за работа в екип;
• Умения за работа с Microsoft Office;
• Владеене на английски език е за предпочитане;
• Завършили образованието си Психолози и Боуен терапевти са с предимство.

Задължения:

 Организира цялостната дейност на рецепция, като осигурява висок стандарт на бързо, вежливо и компетентно обслужване на гостите;
 Предоставяне на информация за предлаганите терапии, както и за допълнителни услуги;
 Координира действията на рецепция с другите отдели и звена.Боуен Център - София

В частност:

- приемат и посрещат посетители, клиенти и гости;
- уговарят и извършват промени по уговорени ангажименти с клиенти;
- извършват телефонни обаждания с клиенти за информация или уговорки;

- отвеждат или настаняват клиентите при компетентно лице или на подходящо място;
- предоставят рекламни информация, материали и напитки на клиентите и гости.

Предлагаме:

 постоянна работа;
 трудов договор, осигуровки;
 добро заплащане;
 работа редовна смяна.

Записване за интервю се прави по телефона:

БОУЕН ЦЕНТЪР – СОФИЯ
www.bowencenter.bg

e-mail: info@bowencenter.bg,
тел.: 088 2 416 567
адрес: гр. София, кв. “Овча купел”,
ул. 'Рождество' № 1, ет. 1, ап. 1

ЕТИКЕТИ